Bertānam rezultatīvs sniegums, “Spurs” mača izskaņā nenosargā uzvaru (VIDEO)

16/12/2018 07:34

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns naktī uz svētdienu aizvadīja rezultatīvu maču, taču nespēja palīdzēt viņa pārstāvētajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībai Sanantonio “Spurs” izvairīties no zaudējuma.

“Spurs” savās mājās ar 93:98 (28:21, 34:22, 16:31, 15:24) atzina Čikāgas “Bulls” pārsvaru.

Sanantonio komanda teju visu spēli bija vadībā, turklāt kādā no epizodēm bija iekrājusi 21-5 pārsvaru. Bertāna pārstāvētā vienība pēc pirmā puslaika bija pārliecinošā vadībā, tomēr spēles otrajā pusē izsēja pārsvaru un cieta neveiksmi.

Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un četras sekundes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot vienu no trijiem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Vēl latvietis tika pie vienas atlēkušās bumbas un vienas pārtvertas piespēles.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās ar 29 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Lamarkuss Oldridžs, kamēr viesiem ar 24 punktiem izcēlās Kriss Dans, kurš mača izskaņā, rezultātam esot 94:93 “Bulls” labā, guva svarīgus divus punktus.

Līdz ar šo neveiksmi pārtrūka “Spurs” četru uzvaru sērija, kas 8. decembrī tika iesākta pret Losandželosas “Lakers”. Nākamo maču Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, savā laukumā tiekoties ar Filadelfijas “76ers”.