Bertānam rezultatīvs sniegums zaudējumā pret “Bucks” (VIDEO)

25/11/2018 08:32
Dāvis Bertāns, Sportazinas.com

Nacionālajā basketbola asociācijā naktī uz svētdienu maču aizvadīja latvietis Dāvis Bertāns, kura pārstāvētā Sanantonio “Spurs” ar 129:135 atzina Milvoki “Bucks” pārākumu. Bertāns mačā izcēlās ar 17 punktiem.

“Bucks” maču savā laukumā sāka daudz aktīvāk kā “Spurs” vienība, jau pirmajā ceturtdaļā iekrājot 15 punktu pārsvaru. Tomēr līdz otrās ceturtdaļas sākumam Sanantonio basketbolisti spēja atspēlēties un izlīdzināt mača gaitu.

Turpmāk spēle ritēja līdzīgi, vadībā izvirzoties te vienai, te otrai komandai, līdz ceturtās ceturtdaļas sākumā 11 punktu pārsvaru jau panāca “Spurs” vienība. “Bucks” komanda gan spēja atspēlēties, mača beigās izvirzīties vadībā un svinot savu 14. uzvaru sezonā.

Bertāns laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā guva 17 punktus (2/4 2pt; 4/7 3pt; 1/1 1pt;). Tāpat Dāvim sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un divas personīgās piezīmes. Latvietis šajā sezonā aizvadījis 16 spēles, caurmērā gūstot 6,2 punktus un 2,3 atlēkušās bumbas.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Demārs Derozans, bet 18 punktus pievienoja Braiens Forbss.

Tikmēr “Bucks” vienībā kārtējo lielisko spēli aizvadīja grieķis Jannis Antetokunmpo, kura kontā 34 punkti, 18 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles. 23 punktus mājiniekiem guva Malkolms Brogdons, bet 20 un 21 punktus attiecīgi Ērikam Bledso un Krisam Midltonam.

“Spurs” vienība pašlaik Rietumu konferencē ar deviņām uzvarām 19 mačos ieņem 12. pozīciju.