Bertānam septiņas minūtes bez punktiem, “Mavs” savā laukumā tiek pie pirmās uzvaras pret “Suns” (VIDEO)

07/05/2022 08:28

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” tika pie pirmās uzvaras Rietumu konferences pusfināla sērijā, apspēlējot Fīniksas “Suns” ar 103:94.

Arī sērijas trešo spēli Rietumu spēcīgākā komanda uzsāka ar izrāvienu, “Mavs” ātri panākot izlīdzinājumu. Turpinājumā “Suns” atgrieza sev vadību, taču ne uz ilgu laiku. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē Dalasa pārņēma iniciatīvu un līdz pat spēles beigām saglabāja pārsvaru pār pretinieku komandu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Džeilens Bransons, kurš guva 28 punktus. Tikmēr Luka Dončičs 26 punktiem pievienoja 13 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Pretinieku vienībā ar 19 punktiem izcēlās Džejs Krauders, savukārt Devīnam Bukeram 18 punkti.

Bertāns nospēlēja septiņas minūtes un 16 sekundes. Latvietis neizdarīja nevienu metienu pa grozu, spēles laikā saņemot divas piezīmes.

Pēc šīs uzvaras rezultāts sērijā kļuvis 2-1 par labu “Suns”. Sērijas ceturtā spēle notiks rītdien. 8. maijā plkst. 22:#0 pēc Latvijas laika.