Dairim Bertānam tālmetiens, “Pelicans” zaudē pagarinājumā (VIDEO)

06/04/2019 08:05

Šonakt spēli Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīja arī Daira Bertāna pārstāvētā Ņuorleānas “Pelicans”, kas ar 126:133 viesos pagarinājumā atzina bez sava pārliecinošā līdera Devina Bukera spēlējošās Fīniksas “Suns” pārākumu.

Spēles lielāko daļu vadības grožus savās rokās turēja “Pelicans”, bet 22 sekundes pirms pamatlaika beigām ar tehniskās piezīmes soda metienu 117:117 komanda jau izrāva neizšķirtu. “Suns” nespēja izraut uzvaru, bet pagarinājumā bija pārāki ar septiņiem punktiem.

Bertāna kontā laukumā pavadītas 14 minūtes, kuru laikā viņš atzīmējās ar gūtiem trīs punktiem (0/1 2p., 1/3 3p.), divām rezultatīvajām piespēlēm un vienu atlēkušo bumbu.

Bertāns vienīgos punktus guva neilgi pēc iesaistīšanās spēlē otrās ceturtdaļas sākumā.

Kamēr Bertāns atradās laukumā, “Pelicans” guva par diviem punktiem vairāk nekā pretinieki, kas bija ceturtais labākais rādītājs komandā.

Ņuorleānai kārtējo lielisko spēli aizvadīja Džūliuss Rendls, kurš 31 punktu un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, kamēr “Suns” rindās 35 punkti Džošam Džeksonam. Lielisku spēli aizvadīja horvātu talants Dragans Benders, kuram ne tikai “double-double” (11 punkti un 10 bumbas zem groziem), bet arī sešas rezultatīvas piespēles un septiņi bloķēti metieni!