Bertānam “trejacis” Dalasas zaudējumā, “Wizards” piektā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

29/01/2023 07:57
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 100:108 piekāpās Jūtas “Jazz”, nespējot izcīnīt otro panākumu pēc kārtas.

“Jazz” jau spēles ievadā spēja iekrāt komfortablu pārsvaru, pirmo puslaiku noslēdzot ar +18 (66:48). “Mavs” otrajā mača daļā centās atspēlēties, taču deficītu mazāk par pieciem punktiem tā nespēja samazināt. Bertāns 13 minūtēs un 48 sekundes guva trīs punktus (1 p. 0/0; 2 p. 0/0; 3 p. 1/5), savāca vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja vienu personisko piezīmi un +/- rādītāju -3.

“Mavericks” rindās savu divu rezultatīvāko spēlētāju Lukas Dončiča un Kristiana Vuda prombūtnē rezultatīvākais bija Spensers Dinvidijs, kurš izcēlās ar 35 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. 19 punkti, tostarp seši realizēti “trejači”, Redžija Buloka kontā. “Jazz” galvenais panākuma kaldinātājs bija komandas līderis Lauri Markanens ar 29 punktiem.

Tikmēr savu piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Vašingtonas “Wizards”, kurai ceturto maču pēc kārtas traumas dēļ nepalīdzēja Kristaps Porziņģis. Burvji ar 113:103 sakāva krīzē esošo Ņūorleānas “Pelicans”. Savu sezonas labāko spēli aizvadīja “Wizards” centrs Daniels Gafords, kura rēķinā “double-double” – 21 punkts un 12 atlēkušās bumbas, kā arī pieci bloķēti metieni. “Wizards”  rindās septiņi spēlētāji guva 10 vai vairāk punktus. “Pelicans” no zaudējuma neglāba Kristiana “C.J.” Makoluma 24 un Brendona Ingrama 22 punkti. Jāatzīmē, ka Ņūorleānas vienībai nepalīdzēja Zions Viljamsons, kā arī pelikāniem tas bija septītais zaudējums pēc kārtas.

“Mavericks” ar 26 uzvarām 51 spēlē ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, kamēr “Wizards” ar bilanci 23-26 atrodas 11. pozīcijā Austrumos.