Bertānam un “Spurs” droša uzvara Losandželosā pret “Clippers” (VIDEO)

30/12/2018 08:51

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences “play-off” zonai turpina tuvoties Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kas šonakt izbraukumā ar rezultātu 122:111 pārspēja Losandželosas “Clippers”.

Pēc pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 56:56, tomēr trešajā ceturtdaļā viesi no Teksasas pretinieku grozā iemeta 39 punktus, “Clippers” atbildot vien ar 19, kas ļāva “Spurs” noslēdzošo ceturtdaļu iesākt vadībā ar +20 (95:75) Pēdējā periodā Grega Popoviča vadītās komandas pārsvars pieauga pat līdz +24 (101:77), un laukuma saimniekiem tikai spēles izskaņā izdevās sadeldēt deficītu līdz nedaudz pieklājīgākiem apmēriem.

Dāvis Bertāns 23 nospēlētajās minūtēs aizmeta garām visu četrus mēģinājumus no tālās distances, realizējot vienīgo izpildīto divpunktu metienu un maču noslēdzot ar diviem punktiem, sešām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, divām kļūdām un piezīmēm, kā arī neitrālu +/- koeficientu.

Ar realizētiem 49,6% tālmetienu Dāvis gan joprojām ieņem otro vietu šajā rādītājā visā līgā, atpaliekot tikai no Portlendas “Trail Blazers” aizsarga Seta Karija (50%).

Lielisku maču “Spurs” sastāvā aizvadīja Lamarkuss Oldridžs, kura rēķinā 38 punkti un septiņas bumbas zem groziem. Tāpat produktīvi sniegumu demonstrēja Demārs Derouzans – 25 punkti, 13 bumbas un sešas piespēles. “Clippers” rindās pa 21 punktam guva Danilo Galināri un Motrezls Harels.

Līdz ar šo panākumu “Spurs” ar bilanci 20-17 Rietumu konferences kopvērtējumā noķērusi astotajā pozīcijā esošo Sakramento “Kings” (19-16). Sevišķi tālu arī neatrodas “Clippers”, kas ar 21 panākumu un 15 zaudējumiem ieņem ceturto pozīciju.