Bertānam un Strēlniekam pieticīgs sniegums komandu zaudējumos

29/01/2018 23:56

Šovakar ārzemēs sāpīgus zaudējumus piedzīvoja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiakos” un Daira Bertāna Milānas “Olimpia”.

“Olympiakos” Grieķijas čempionāta izbraukuma spēlē ar rezultātu 61:68 (20:11, 12:19, 16:20, 13:18) piekāpās Atēnu “Panathinaikos Superfoods” vienībai, kam zaudējusi visās trijās šis sezonas savstarpējās spēlēs – abos Grieķijas čempionāta mačos un vienā ULEB Eirolīgas duelī.

Jānis Strēlnieks komandu trešajā savstarpējā spēlē laukumā pavadīja desmit minūtes un septiņpadsmit sekundes, kuru laikā realizēja tikai vienu no diviem soda metieniem, pieļāva divas kļūdas, kā arī divas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocējot trīs piezīmes.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju ar 16 punktiem kļuva “Panathinaikos Superfoods” basketbolists Kelvins Kresvels Riverss, savukārt “Olympiakos” rindās ar 13 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Georgs Printezis.

“Panathinaikos Superfoods” šajā sezonā Grieķijas čempionātā tikusi pie panākumiem visās 14 spēlēs, pārliecinoši ierindojoties kopvērtējuma pirmajā vietā. Tai otrajā vietā ar 14 spēlēs izcīnītām 10 uzvarām seko tieši Strēlnieka pārstāvētā “Olympiakos”.

ULEB Eirolīgā šīs dienas pretinieces 20 spēlēs izcīnījušas 13 uzvaras, noslēdzot pirmo piecinieku.

Bertāna pārstāvētā Milānas “Olimpia” Itālijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 72:78 (19:17, 17:25, 17:14, 19:20) piekāpās 13. vietā esošajiem “Varese” basketbolistiem, neizvirzoties Itālijas čempionāta pirmajā vietā.

Dairis Bertāns 13 minūtēs realizēja vienu no sešiem trejačiem, spēli pabeidzot ar trīs punktiem, vienu rezultatīvu piespēli un negatīvu +/- rādītāju (-1).

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju ar 23 punktiem kļuva “Varese” basketbolists Kamerons Velss, bet viesu komandā ar 18 punktiem par rezultatīvāko kļuva serbietis Vladimirs Micovs.

“Olimpia” ar 17 spēlēs izcīnītām 12 uzvarām ieņem kopvērtējuma dalīto 2.-4. vietu, savukārt “Varese” no priekšpēdējās jeb 15. pozīcijas šobrīd ar 17 spēlēs izcīnītām sešām uzvarām atrodas kopvērtējuma 13. vietā.