Bertāns aizmet garām visus tālmetienus, “Wizards” ļauj “Raptors” apdzīt sevi turnīra tabulā (VIDEO)

22/01/2022 07:31
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” mājās ar rezultātu 105:109 piekāpās Toronto “Raptors” vienībai. Burvji piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, turpretim “Raptors” pārtrauca tikpat zaudējumu sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja 12 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā guva divus punktus (1p. 0/0, 2p. 1/4, 3p. 0/3). Latvietis realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem, taču aizmeta garām visus trīs tālmetienus. Tāpat Dāvis izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja vienu perosonīgo piezīmi, maču pabeidzot ar negatīvu +/- rādītāju (-2). Kopumā Dāvis aizvada vienu no savas NBA karjeras statistiski vājākajām sezonām, 31 mačā izceļoties vien ar vidēji 6,2 gūtiem punktiem un 1,9 atlēkušajām bumbām.

Mājiniekiem rezulatīvākais bija Bredlijs Bīls, kurš, laukumā pavadot visilgāko spēles laiku, proti, 39 minūtes un 32 sekundes, izcēlās ar 25 punktiem, piecām izcīnītām bumbām zem groziem un astoņām piespēlēm, bet vēl 17 punktus pievienoja Spensers Dinvidijs. Tāpat “Wizards” rindās desmit punktu robežu sasniedza Rui Hačimura (11), Kentaviuss Kaldvels-Pops (10) un Montrezls Harels (10).

“Raptors” sastāvā labāko sniegumu demonstrēja Skotijs Bārnss, kura kontā 27 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un viena piespēle. Tikmēr 21 punktu uzvarētājiem pievienoja Paskāls Siakams un Freds Vanvlīts.

Vašingtona ar 46 spēlēs izcīnītām 23 uzvarām un tikpat piedzīvotiem zaudējumiem patlaban ieņem devīto pozīciju Austrumu konferencē, savukārt “Raptors” ar bilanci 22-21 šobrīd atrodas vienu vietu augstāk. Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs rītvakar, 23.janvārī, plkst. 22:30 pēc Latvijas laika lūkojot pārtraukt zaudējumu sēriju mājās pret Bostonas “Celtics”.