Bertānu izraida no laukuma, “Spurs” neveiksme Memfisā (VIDEO)

10/01/2019 07:43

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piecu uzvaru sērija pārtrūkusi Dāvja Bertāna pārstāvētajai Sanantonio “Spurs” komandai, kas izbraukumā nespēja uzlauzt Memfisas “Grizzlies” aizsardzību – 86:96.

Latvietis laukumā šoreiz pavadīja 18:04 minūtes, gūstot trīs punktus (1/3 – 3p.), savācot sešas atlēkušās bumbas, pieļaujot vienu kļūdu un nopelnot trīs piezīmes, no kurām divas bija tehniskās, tādējādi liedzot latvietim spēli turpināt. Bertānam arī negatīvs +/- koeficients -7.

Pirmajā puslaikā “Spurs” nekādīgi neizdevās atvērties uzbrukumā – grizlijlāči viesiem pirmajās 24 minūtēs ļāva gūt nieka 31 punktu. Tādējādi mājinieki paši otrā ceturkšņa noslēgumā vienubrīd iekrāja 13 punktu handikapu – 42:29.

Arī pēc lielā pārtraukuma “Spurs” nespēja atšifrēt “Grizzlies” aizsardzības “kodu”, mājiniekiem salīdzinoši stabili turot vairāku punktu pārsvaru. Zīmīgi, ka trešās ceturtdaļas sākumā Bertāns nopelnīja savu otro tehnisko piezīmi.

Vienīgi ceturtās ceturtdaļas ievadā “Spurs” uz brīdi spēja pietuvoties līdz četru punktu atstatumam (72:76). “Grizzlies” gan uzreiz pēc tam veica 12:2 izrāvienu, atgūstot nopietnu 14 punktu vadību – 88:74.

“Grizzlies” savu pārsvaru bez lieliem starpgadījumiem noturēja līdz pat mača noslēgumam – 96:86.

“Spurs” ar bilanci 24-17 saglabāja sesto vietu NBA Rietumu konferencē, kamēr “Grizzlies” ar 19-22 ir tās priekšpēdējā pozīcijā.