Bertāns ar 13 punktiem kaldina “Dariššafaka Doguš” uzvaru pār Freimaņa “Muratbey”

28/11/2016 20:44

Ušaka (Turcija), 28.nov., LETA. Latviešu basketbolists Dairis Bertāns pirmdien guva 13 punktus Turcijas augstākās līgas spēlē, bet viņa pārstāvētā Stambulas “Dariššafaka Doguš”, kuru trenē Deivids Blats ar asistentiem Ainaru Bagatski un Oskaru Ernšteinu, viesos pieveica Ušakas “Muratbey”, kuras rindās sešus punktus iemeta Rolands Freimanis.

“Dariššafaka Doguš” guva uzvaru ar rezultātu 90:65 (25:14, 16:19, 25:12, 24:20).

Bertāns šajā mačā laukumā bija 19 minūtes, kuru laikā iemeta visus trīs tālmetienus un abus soda metienus, kā arī vienu no trim divpunktu metieniem.

Tāpat latvieša kontā trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un viena piezīme.

Tikmēr Freimanis laukumā pavadītajās 19 minūtes iemeta abus savus soda metienus un divus no pieciem divpunktu metieniem.

Freimanim arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viena piezīme.

Uzvarētājiem pa 15 punktiem guva Džeimss Andersons un Birkans Batuks, bet mājiniekiem rezultatīvākais bija D’Andželo Herisons, kurš guva 25 punktus.

Turcijas čempionātā pa septiņām uzvarām astoņās spēlēs guvusi Bandirmas “Banvit”, kā arī divas Stambulas vienības “Anadolu Efes” un “Fenerbahce”. “Dariššafaka Doguš” ar pieciem panākumiem ir sestā, bet “Muratbey” ar divām uzvarām atrodama 14.pozīcijā 16 komandu konkurencē.