Bertāns ar astoņām atlēkušajām bumbām palīdz “Wizards” negaidīti pārliecinoši apspēlēt Bostonu

14/02/2021 22:30
Dāvis Bertāns

Šovakar Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas “Wizards” pārliecinoši apspēlēja Bostonas “Celtics” ar 104:91.

Mača lielāko daļu klubs no ASV galvaspilsētas pavadīja vadībā. Pēc 12 nospēlētajām minūtēm “Wizards” bija septiņu punktu pārsvars, pēc pirmā puslaika jau 12 punktu pārsvars, savukārt pēc trešās ceturtdaļas pretiniekiem bija jau 22 punktu deficīts. Lai arī spēles noslēdzošajā nogrieznī “Celtics” basketbolisti bija pārāki, tas nepatraucēja Vašingtonai izcīnīt panākumu.

Bertāns laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 20 sekundēs iemeta astoņus punktus, realizējot divus no sešiem tālmetieniem, kā arī iemetot divus no trīs soda metieniem. Tāpat latvietis izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, no tām septiņas – aizsardzībā, izdarīja vienu piespēli un bloķēja vienu pretinieku metienu, mača laikā nopelnot trīs piezīmes.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija neviens cits kā Bredlijs Bīls ar 35 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām piespēlēm. Otrs rezultatīvākais bija Rui Hačimura ar 15 punktiem. Pretiniekiem pa 25 punktiem iemetuši Kemba Vokers un Džeilens Brauns.

Līdz ar šo uzvaru “Wizards” pārtrauca divu zaudējumu sēriju un izcīnīja septīto uzvaru šosezon. Tagad komanda ieņem priekšpēdējo, 14. vietu Austrumu konferencē. Savukārt “Celtics” pēc šīs neveiksmes noslīdēja uz piekto pozīciju Austrumos ar 13 panākumiem 26 mačos.