Bertāns ar astoņiem punktiem sekmē grūtu “Dariššafaka Doguš” uzvaru Turcijas čempionāta mačā

22/01/2017 22:53

Ankara, 22.janv., LETA. Latviešu basketbolists Dairis Bertāns svētdien guva astoņus punktus Turcijas čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Stambulas “Dariššafaka Doguš” komanda izbraukumā ar 86:85 (26:21, 23:19, 18:25, 19:20) uzvarēja Balikesiras “Best” vienību.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā grozā raidīja vienu no diviem divpunktu metieniem un divus no sešiem trīspunktniekiem.

Tāpat latvieša rēķinā divas rezultatīvas piespēles un viena kļūda.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija horvāts Ante Žižičs.

“Dariššafaka Doguš” vienība lielāko daļu šī mača laika atradās vadībā, bet lielāko pārsvaru tā ieguva trešās ceturtdaļas sākumā, kad izdevās panākt 15 punktu pārsvaru (57:42). Tiesa, līdz pamatlaika beigām mājiniekiem izdevās atspēlēties un noslēdzošajā ceturkšņa ievadā izvirzīties vadībā pat 68:67. Tomēr uzreiz pēc tam “Doguš” pārņēma vadību, ko viesiem izdevās nosargāt līdz pat beigām.

Turcijas čempionāta kopvērtējuma galvgalī ar 13 uzvarām 15 spēlēs ir Stambulas vienība “Fenerbahce”. Piekto vietu ar 11 uzvarām ieņem “Dariššafaka Doguš”, bet Rolanda Freimaņa pārstāvētā Ušakas “Muratbey” ar piecām uzvarām atrodama 13.pozīcijā 16 komandu vidū.

“Muratbey” šajā sezonā sacenšas arī jaunizveidotajā FIBA Čempionu līgā, turklāt spēlē vienā apakšgrupā ar Latvijas komandu “Ventspils”.