Bertāns ar perfektu precizitāti no tālās distances kaldina dramatisku “Spurs” uzvaru (VIDEO)

13/02/2019 06:19

Kārtējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ar ļoti rezultatīvu sniegumu izcēlies latviešu snaiperis Dāvis Bertāns, kurš ar 17 punktiem palīdzēja Sanantonio “Spurs” ar 108:107 viesos pieveikt Memfisas “Grizzlies”, tādējādi Teksasas vienībai pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Bertāns šonakt devās “Spurs” sākumsastāvā, 28 laukumā pavadītajās minūtēs realizējot vienu no trim divpunktu metieniem, visus četrus tālmetienus, kā arī visus trīs soda metienus. Latvieša rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, trīs piezīmes un +/- rādītājs +12.

Spēles pirmajā daļā komandas aizvadīja divas diametrāli pretējas ceturtdaļas, pirmajā no tām pārliecinoši labākai (33:20) esot “Grizzlies” vienībai, kamēr otrajā “Spurs” vienībai atspēlējot lielāko daļu no iekrātā punktu deficīta, kas pārtraukumā viesiem ļāva doties pie -1 (57:58).

Pēc puslaiku pārtraukuma lielisku ceturtdaļu (37:28) atkal aizvadīja “Spurs”, kas pirms izšķirošā ceturkšņa iekrāja astoņu punktu handikapu – 94:86.

Savukārt noslēdzošajā divpadsmitminūtē “Grizzlies” spēja gan atspēlēties, gan uz brīdi pārņemt vadības grožus (104:103), bet Džerenam Džeksonam junioram pie rezultāta 106:108 sekundi pirms pamatlaika beigām no soda līnijas bija iespēja izraut pagarinājumu, taču debitants grozā raidīja tikai vienu no diviem “sodiņiem”, ļaujot “Spurs” izcīnīt laimīgu uzvaru ar 108:107.

Mājiniekiem nepalīdzēja Eiverija Bredlija 33 gūtie punkti, sešas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvās piespēles, kā arī Jona Valančūna 23 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Savukārt viesiem pa 22 punktiem guva Lamarkuss Oldridžs un Petijs Milss. Oldridža rēķinā arī 11 atlēkušās bumbas.

“Spurs” ar bilanci 33-26 Rietumu konferencē saglabā septīto pozīciju.

Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā vienība aizvadīs naktī uz 23. februāri, viesos eksaminējot Toronto “Raptors”.