Bertāns ar pieciem punktiem kaldina pārliecinošu “Spurs” uzvaru pār “Suns”

01/11/2018 07:57

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā pretinieku laukumā ar 120:90 (28:15, 32:24, 34:27, 26:24) apspēlēja Fīniksas “Suns” vienību.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 23 minūtes un guva piecus punktus. Latvietis realizēja vienu no diviem tālmetieniem, kā arī un abus soda metienus.

Tāpat viņš sakrāja četras atlēkušās bumbas, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli un vienreiz bloķēja pretinieku metienu. Bertāna rēķinā arī divas piezīmes.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija komandas līderis Demārs Derouzans, kurš 27 minūšu laikā guva 25 punktus, bet “Suns” sastāvā 21 punkts Entonija Vorena kontā.

“Spurs” ar piecām uzvarām septiņās spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu, kamēr “Suns” ar vienu panākumu ir 15. jeb pēdējā pozīcijā šajā pašā konferencē.

Mājinieki Grega Popoviča trenētajai vienībai nopietnu pretestību spēja izrādīt tikai pirmās ceturtdaļas pirmajā pusē, taču spēles turpinājumā “Spurs” ieguva drošu pārsvaru, nezaudēja nevienā ceturtdaļā un guva graujošu uzvaru ar 30 punktu pārsvaru.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs svētdien, uzņemot Ņūorleānas “Pelicans”, kam sekos cīņas pret Orlando “Magic” un Maiami “Heat”.