Bertāns ar tālmetieniem palīdz “Wizards” apspēlēt “Knicks” (VIDEO)

12/10/2019 09:12

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas “Wizards” viesos ar rezultātu 115:99 (24:30, 41:17, 26:24, 24:28) uzvarēja Ņujorkas “Knicks”.

Lai gan pirmajās 12 minūtēs viesi nonāca iedzinējos ar 24:30, Vašingtonas komanda aizvadīja lielisku otro ceturtdaļu, iemetot pretinieku grozā 41 punktu, pašiem ielaižot vien 17. Pirmo puslaiku “Wizards” noslēdza ar 65:47. Mača otrajā pusē “Knicks” izdevās vien nedaudz pietuvoties sāncenšiem, bet Vašingtona mierīgi novadīja spēli līdz uzvarai.

Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 18 minūtes un trīs sekundes, izceļoties ar deviņiem punktiem (3p. 3/5) un septiņām bumbām zem groziem, kas ļāva nopelnīt 16 efektivitātes koeficienta punktus (otrais labākais rādītājs komandā).

Vašintonas rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā – Bredlijs Bils, kuram 21 punkts. Pretiniekiem ar 21 punktu atzīmējās Markuss Moriss.

“Wizards” nākamā pārbaudes cīņa paredzēta naktī uz 14. oktobri, kad pulksten 01:00 savā laukumā būs jāuzņem Milvoki ”Bucks”. Savukārt pirmo spēli NBA regulārajā sezonā Vašingtonas komanda aizvadīs 24. oktobrī pulksten 03:30 pēc Latvijas laika, tiekoties ar cita latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas ”Mavericks”.

Citos mačos Detroitas “Pistons” ar 109:105 apspēlēja Klīvlendas “Cavaliers”, Indiana “Pacers” pārspēja Čikāgas “Bulls” ar 105:87, Orlando “Magic” atzina Bostonas “Celtic” pārākumu ar 75:100, Šarlotes “Hornets” zaudēja Filadelfijas “76ers” ar 87:100, Ņūorleānas “Pelicans” rezultatīvā spēlē izrāva uzvaru pār Jūtas “Jazz” ar 128:127.