Bertāns atkal ātri realizē “trejaci”, “Mavericks” revanšējas tiešajiem konkurentiem (VIDEO)

22/12/2022 08:14
Ostins Riverss un Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvis Bertāns un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 104:99 pārspēja Minesotas “Timberwolves”, revanšējoties pretiniekiem par piedzīvoto zaudējumu iepriekšējā spēlē.

Bertāns 12 minūtes un 15 sekundes izcēlās ar trīs punktiem (2 p. 0/0; 3 p. 1/3; s.m. 0/0), vienu atlēkušo bumbu, divām personiskajām piezīmēm, vienu kļūdu, kā arī +/- rādītāju +2.  Savu vienīgo “trejaci” latvietis trāpīja otrās ceturtdaļas ievadā pēc laukumā pavadītām 122 sekundēm.

Rezultatīvākais “Mavericks” spēlētājs kā ierasts bija Luka Dončičs, kurš atzīmējās ar 25 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm. Viņam ar 21 punktu, tostarp četriem realizētiem tālmetieniem, palīdzēja Tims Hārdavejs, kamēr tikpat daudz “trejačus”, bet 19 punktus guva Spensers Dinvidijs.

“Timberwolves” no zaudējuma neglāba Entonija Edvardsa 23 punkti, Ostins Riverss ar 21 punktu, kā arī Rūdija Gobēra “double-double” – 19 punkti un 15 atlēkušās bumbas). Jāpiemin, ka Minesotai savainojuma dēļ joprojām nevar palīdzēt Karls Entonijs Taunss.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas viena otrai līdzās, tādējādi sezonas 16. panākums 32 mačos Dalasai ļāvis pakāpties uz devīto vietu Rietumu konferencē. “Timberwolves” ar tādu pašu bilanci atrodas par pozīciju zemāk. Nākamais mačs Bertāna pārstāvētajai vienībai paredzēts naktī uz sestdienu, viesojoties pie Hjūstonas “Rockets”.