Bertāns atkal bez punktiem, “Mavericks” apspēlē konferences vicelīderi “Warriors” (VIDEO)

04/03/2022 08:11
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 122:113 apspēlēja Goldensteitas “Warriors”.

Gandrīz visu spēli “Mavs” pavadīja vadībā, pārsvaram vairākas reizes pārsniedzot 15 punktus. Ceturtās ceturtdaļas vidū “Warriors” izdevās panākt izlīdzinājumu, tomēr atlikušajās minūtēs Dalasa atkal pārņēma vadību un novadīja maču līdz uzvarai, kas komandai bija piektā sešos mačos, kamēr Goldensteita cieta septīto zaudējumu deviņās spēlēs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais kā vienmēr bija Luka Dončičs, kurš bija ļoti tuvu “triple-double” – viņam 41 punkts, desmit atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Pretinieku komandā ar 23 punktiem izcēlās Džordans Pūls.

Bertāns laukumā pavadīja 10 minūtes un 35 sekundes, aizmeta garām abus tālmetienus, izcīnīja divas bumbas zem groziem aizsardzībā un saņēma trīs piezīmes.

Dalasai tā bija 38. uzvara 63 mačos, kas komandu ierindo piektajā pozīcijā Rietumu konferencē. Nākamo spēli “Mavericks” aizvadīs naktī uz 6. martu plkst. 00:00 pēc Latvijas laika pret Sakramento “Kings”.