Bertāns atkal “sausā”, “Clippers” neaptur Dončiču, bet pārtrauc zaudējumu sēriju (VIDEO)

11/01/2023 08:16
Džeisons Kids un Luka Dončičs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 101:113 zaudēja Losandželosas “Clippers”.

“Mavs” nevienu reizi šajā spēlē nebija vadībā. Trešās ceturtdaļas sākumā “Clippers” pārsvars sasniedza 23 punktus, un vienīgais, kas izdevās Dalasai, bija to samazināt. Losandželosas klubs līdz ar šo uzvaru pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes. Viņš aizmeta garām visus piecus tālmetienus, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi pārtvēra bumbu un bloķēja vienu metienu.

Rezultatīvākais Dalasai kā vienmēr bija Luka Dončičs ar 43 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Laukuma otrajā galā ar 33 punktiem izcēlās Kavai Lenards.

“Mavericks” tas bija otrs zaudējums trīs spēlēs, nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 13. janvāri pret citu Losandželosas klubu “Lakers”.