Bertāns atskatās uz sezonu un PK izlozi, kā arī slavē Ērvingu

08/05/2023 22:43
Nokopēts
Dāvis Bertāns

Latvijas izlases un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājs Dāvis Bertāns sarunā “Sporta Studijā” atskatījās uz sezonu, kā arī vērtēja Pasaules kausa izcīņas grupu izlozi.

“Daudzas spēles, kuras zaudējām bija pret relatīvi vājākiem pretiniekiem,” aizvadīto sezonu vērtēja Bertāns. “Manuprāt, ka mēs vismaz sešas vai septiņas spēles zaudējām komandām, kas cīnās, lai viņi iegūtu [Viktoru] Vembanjamu uz nākamo sezonu. Pret spēcīgām komandām spēlējām ļoti labi, bet šīs sezonas problēma bija, ka mēs spēlējām tādā pašā līmenī kā spēlē pretinieki.”

Bertāns šosezon regulārajā sezonā nospēlēja 45 mačus, kas ir mazākais rādītājs līdz šim viņa NBA karjerā. “Diemžēl man sanāca izlaist pašu sezonas sākumu, kas ir pats būtiskākais. Pēc izlases sākot sezonu, visos treniņos jutos ļoti labi un biju labā formā. Pēc tam mocījos ar ceļgala sāpēm gandrīz pusotru mēnesi, līdz varēju atsākt kārtīgi trenēties. Tad jau ir tāda sajūta, ka jāsāk viss no nulles un bija ļoti grūti ieiet ritmā. Tad lēnām tiku līdz tam, ka viss aiziet uz labo pusi, bet tad bija ikra trauma.”

Tāpat Bertānam tika vaicāts, kā “Mavericks” komandas iekšienē uztvēra Kairija Ērvinga maiņas darījumu. “Maiņas darījumos vienmēr ir nedaudz bēdīgi, ka aiziet kāds no komandas biedriem. Gan Dinvidijs, gan Finijs-Smits kā komandas biedri bija lieliski gan laukumā, gan ģērbtuvē, radot patīkamu atmosfēru. Bēdīgi no tās puses. Pēc visām negatīvajām informācijām, kurām negribēju ticēt par Ērvingu – viņš ir ļoti sakarīgs cilvēks, nerunājot nemaz par basketbola lietām. Biju ļoti, ļoti patīkami pārsteigts un gribētu ar viņu turpināt spēlēt vienā komandā.”

Vēl Bertāns izteicās par aizvadīto Pasaules kausa grupu turnīra izlozi. “Noteikti, ka gan Francija, gan Kanāda, gan Libānas izlases ir daudz vairāk neapmierinātas ar izlozes rezultātu. Bija skaidrs, ka esam tā komanda, kura bija pelnījusi būt augstākā grozā, ja mēs būtu tikuši uz Eiropas čempionātu. Sākām no pašas apakšas un trīs gadus cīnījāmies, lai nonāktu līdz PK, uzvarot gan Serbiju, gan Turciju, gan Grieķiju. Domāju, ka mums bailes nav ne no viena, esam pierādījuši, ka varam uzvarēt pret stiprākajiem un ar tādu pašu mentalitāti mēs brauksim uz PK.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām