Bertāns dodas laukumā, “Mavs” un “Bucks” zvaigžņu cīņā uzvar Adetokunbo (VIDEO)

28/11/2022 07:11
Luka Dončičs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 115:124 zaudēja Milvoki “Bucks”.

Milvoki vienība jau kopš pirmajām minūtēm ķērās pie lietas un ātra panāca desmit punktu pārsvaru. Visu maču pretinieki tika turēti pietiekamā attālumā, lai uzvara sanāktu droša, ja neskaita epizode trešās ceturtdaļas vidū, kad “Mavericks” spēja samazināt deficītu līdz -1.

Bertāns laukumā pavadīja 16 minūtes un 51 sekundi, atzīmējoties ar vienu precīzu tālmetienu no trīs, kā arī izcīnot divas atlēkušās bumbas un izdarot vienu rezultatīvu piespēli.

Dalasai rezultatīvākais bija Luka Dončičs ar 27 punktiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un piecām atlēkušajām bumbām, pretinieku rindās Jannis Adetokunbu iekrāja 30 punktus, 11 bumbas zem groziem un četras rezultatīvas piespēles.

“Mavs” tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 30. novembri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Goldensteitas “Warriors”.