Bertāns gūst savainojumu un spēli nepabeidz, “Wizards” sagādā Hjūstonai iespēju pārtraukt zaudējumu sēriju (VIDEO)

06/01/2022 07:22
Dāvis Bertāns un Rauls Neto

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 111:114 zaudēja Hjūstonas “Rockets”.

Pirms šī mača galvaspilsētas vienības pretiniekiem bija astoņu zaudējumu sērija, un spēli “Rockets” uzsāka jaudīgi, jau pirmajā ceturtdaļā tiekot pie 12 punktu pārsvara. Puslaika beigās “Wizards” to izvedās atspēlēt un pat izvirzīties vadībā, tomēr arī spēles otrajā pusē Hjūstona bija pārsvars. Vašingtonas komanda gan bija tuvu tam, lai arī otro reizi izvirzītos vadībā. Pretinieki ne bez problēmām, tomēr spēja novadīt maču līdz uzvarai.

Hjūstonas vienībā pa 22 punktiem guvuši Džeilens Grīns un Kristians Vuds, kuram arī 11 izcīnītas bumbas zem groziem, vēl 19 punktus guva Ēriks Gordons. Tikmēr “Wizards” rindās 27 punktus iemeta Bredlijs Bīls, 26 punktus guva Kentaviuss Kaldvels-Pops, bet 24 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Kaila Kuzmas kontā.

Bertāns otrās ceturtdaļas sākumā savainoja pēdu un laukumā vairs nedevās, pagaidām viņa turpmākais statuss nav zināms. Latvietis laukumā pavadīja vien deviņas minūtes, atzīmējoties ar trīs atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un divām pārtvertām bumbām. No iepriekšējām 37 spēlēm latvietis dažādu iemeslu dēļ aizvadījis vien 25.

Ar 19 uzvaram 38 spēlēs “Wizards” ieņem devīto vietu Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 8. janvāri plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Bulls”.