Bertāns iekļauts NBA 125 labāko spēlētāju starpā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns | Foto: ELSA / GETTY IMAGES NORTH AMERICA AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () tālmetienu speciālists iekļauts līgas labāko 125 spēlētāju rangā, kuru sastādījis medija “The Athletic” žurnālists Sets Pertnovs.

Viņš spēlētājiem nav devis konkrētas pozīcijas, bet izveidojies piecus līmeņus. Latvietis ticis zemākajā – piektajā – līmenī, kurā ievietoti spēlētāji no 80. līdz 125. pozīcijai.

Ceturtajā un pirmajā līmenī ir vēl divas spēlētāju iedalījuma apakškategorijas jeb 4A, 4B un 1A, 1B, bet otrajā un trešajā līmenī  ir trīs apakškategorijas – 2A, 2B, 2C, kā arī 3A, 3B, 3C. Ranga turpinājums tiks publicēts tuvākajā nākotnē – sagaidāms, ka kādā no augstākajiem līmeņiem būs Kristaps Porziņģis.

Bertāns šajā līmenī no 80. līdz 125. spēlētājam ir kopā ar tādiem basketbolistiem kā Taileru Hero, Kevinu Lavu, Dankanu Robinsonu, Dežounti Mareju, Badiju Hīldu, Kristianu Vudu, Endrjū Viginsu, Andrē Dramondu un citiem.

27 gadus vecais uzbrucējs Bertāns šobrīd ir bez kluba. Viņam pēc aizvadītās sezonas noslēdzās līgums ar Vašingtonas “Wizards”, kas, visdrīzāk, tiks pagarināts, turklāt latvietis gatavojas parakstīt savu karjeras lielāko kontraktu. Eksperti izteikuši vairākas prognozes, taču algas apjoms ik sezonu viņam turpmāk varētu aizsniegties no 10 līdz pat 18 miljoniem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par