Bertāns iesaistās asumos un velta rupjus vārdus “Pistons” basketbolistam (VIDEO)

17/12/2019 10:43

Latviešu “lāzeris” Dāvis Bertāns aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā starp viņa pārstāvēto Vašingtonas “Wizards” un Detroitas “Pistons” iesaistījās asumos.

Jau ziņojām, ka “Wizards” ar rezultātu 133:119 apspēlēja “Pistons” basketbolistus. Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva 17 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Ceturtās ceturtdaļas vidū Bertānu parāva un nogāza “Pistons” uzbrucējs Markīfs Moriss. Latvietis nekavējoties piecēlās kājās un metās skaidroties ar Morisu, taču komandas biedri iekarsušos spēlētājus nomierināja. Tiesneši par šādu izgājienu sodīja Morisu ar nesportisko piezīmi.

Pēc šīs sadursmes operatori noķēra brīdi, kad Bertāns veltīja rupjus vārdus Morisam: “Tu esi kuce. Tu esi kuce!”