Bertāns un “Spurs” NBA sezonu sāk ar uzvaru (VIDEO)

18/10/2018 07:50
Dāvis Bertāns, Sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio “Spurs” spēlētājs Dāvis Bertāns aizvadītajā naktī guva deviņus punktus savas komandas uzvarā pār Minesotas “Timberwolves” ar 112:108 (31:23, 25:29, 25:31, 31:25).

Spēli aktīvāk uzsāka tieši Sanantonio basketbolisti, kas vadībā bija visu pirmo puslaiku, pat sasniedzot desmit punktu pārsvaru. Tomēr otrajā spēles daļā “Timberwolves” vienība spēja atspēlēties un pārņemt vadību. Pārsvar bija te vienai komandai, te otrai komandai, taču neviena nespēja iegūt ievērojamu handikapu. Mača beigās aukstasinīgāki izrādījās “Spurs” basketbolisti, kuri svinēja uzvaru ar rezultātu 112:108.

Bertāns laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā grozā raidīja trīs no četriem tālmetieniem, kopā gūstot deviņus punktus. Tāpat latvietim viena atlēkusī bumba un divas rezultatīvas piespēles. “Spurs” ar latviešu basketbolistu laukumā guva par trim punktiem vairāk nekā ielaida.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija komandas jaunpienācējs Demars Derouzens, bet 21 punktus un 19 atlēkušās bumbas Lemarkusa Oldridža kontā. 18 punktus pievienoja Rūdijs Gejs.

Tikmēr viesiem 27 punkti bija Džefa Tīga rēķinā, 23 punktus iemeta Džimijs Batlers, bet 20 punkti bija Endrū Viginsam.

“Spurs” nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Portlendas “Trail Blazers”.