Bertāns: “Khimki” komandu varētu salīdzināt ar Latvijas izlasi

Dairis Bertāns, sportazinas.com
Dairis Bertāns | Foto: vtb-league.com

ULEB Eirolīgas kluba Maskavas apgabala “Khimki” aizsargs Dairis Bertāns uzskata, ka viņa pārstāvētā komanda spēles stila ziņā ir līdzīga Latvijas izlasei, jo komanda ir veidota no spēlētājiem, kuri var veiksmīgi izpildīt metienus no distances.

“Pēc treniņiem nesacenšamies tālmetienos, jo esam noguruši. Ir viegli spēlēt, ja komandā ir tik daudz labu tālmetienu izpildītāju. Ja kāds dodas caurgājienā, kads no sedzējiem dodas palīgā, kas nozīmē, ka kāds var būt brīvs metienam. Jāatrod pareizais komandas biedrs tajā momentā. Varētu “Khimki” komandu salīdzināt ar Latvijas izlasi, jo visi var iemest tālmetienus, bet aizsardzībai ir grūti to apturēt,” sacīja Bertāns.

“Šī ir pirmā reize, kad spēlējot ārzemēs, esmu vienā komandā ar kādu latvieti,” būšanu vienā komandā ar citu Latvijas izlases spēlētāju Jāni Timmu komentēja Bertāns. “Tas ir jauki. Viņš ir lielisks puisis, jo ir latvietis. Viņam tādam ir jābūt,” smaidīja aizsargs. “Mēs pavadam laiku kopā, varam aiziet vakariņās un parunāt latviski.”

“Ir mazliet sarežģīti sekot līdzi brāļa Dāvja spēlēm, jo tad man jāpieceļas nakts vidū, bet tik un tā viens otram sekojam līdzi, cik varam,” piebilda Dairis.

Šajā sezonā Bertāns Eirolīgā aizvadījis 11 spēles, 6 no tām uzsākot sākuma pieciniekā. Caurmērā laukumā pavadot 19:10 minūtes, rūjienietis izcēlies ar vidēji spēlē gūtiem 5,4 punktiem, kā arī 1,2 rezultatīvām piespēlēm.

Bertāns “Khimki” komandai pievienojās iepriekšējā vasarā, kad neturpināja sadarbību ar Nacionālās basketbola asociācijas () komandu Ņuorleānas “Pelicans”. Līgums ar Maskavas apgbala komandu latvietim ir spēkā uz divām sezonām.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par