Bertāns līderis NBA “catch & shoot” statistikā, Porziņģis labāko pieciniekā

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: twitter.com/WashWizards

Latviešu basketbolisti no Vašingtonas “Wizards” komandas un Kristaps Porziņģis no Dalasas “Mavericks” vienības paspīdējuši Nacionālās basketbola asociācijas () “catch & shoot” statistikā.

“Catch & shoot” apzīmē to brīdi spēlē, kad basketbolists saņem bumbu un izpilda metienu bez dribla un vilcināšanās. Bertāns šādā manierē šosezon guvis vidēji 9,4 punktus, kas ir labākais rādītājs līgā, kamēr Porziņģis ar vidēji 7,7 punktiem ir piektajā pozīcijā.

Tāpat Bertāns “catch & shoot” ailītēs paspīdējis ar augstvērtīgu realizēto trīspunktu metienu procentu (52,4%), kamēr Porziņģis trīspunktu metienus uzreiz pēc bumbas saņemšanas realizējis ar 34,1% precizitāti. No spēles, ņemot vērā jebkuru metienu, Bertānam ir 51,2% precizitāte, bet Porziņģim 37%.

Otrais aiz Bertāna ir Džo Heriss no Bruklinas “Nets”, kuram vidēji 9,0 punkti “catch & shoot” epizodēs, bet tālāk seko Minesotas “Timberwolves” zvaigzne Karls-Entonijs Taunss (9,0), Hjūstonas “Rockets” basketbolists Entonijs Takers (8,3) un Porziņģis (7,7).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par