Bertāns nekautrējas uzbrukt no tālienes, Milānai zaudējums mājās

22/03/2018 23:49

Šodien “Turkish Airlines” Eirolīgas 28.spēļu kārtas ietvaros.

Laukumā devās arī Latvijas pārstāvis Dairis Bertāns, bet viņa pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” savā laukumā ar 89:93 (23:17, 20:23, 22:28, 24:25) piekāpās “Valencia Basket” vienībai.

Spēli labāk iesāka mājinieki, kuri pirmie guva grozu. Viesi atbildēja ar tālmetienu, bet pēc tam vadības groži pārgāja Milānas kluba rokās, ko viņi neatdeva līdz pat otrās ceturtdaļas vidum, kad “Valencia” atkal uz īsu mirkli izvirzījās vadībā.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņa, bet pirms noslēdzošajām 10 minūtēm 68:65 jau par labu viesiem, kas vadību vairs neatdeva tā arī līdz spēles beigām un svinēja uzvaru.

Bertāns laukumā pavadīja nepilnas 24 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot divus tālmetienus. Tiesa, kopumā latvietim metieni no spēles nevedās (2/9 3p un 0/2 2p). Viņa kontā vēl trīs rezultatīvas piespēles un atlēkusī bumba.

Tikmēr Telavivā vietējā “Maccabi” uzņēma Atēnu “Panathinaikos”, kur, pateicoties Maika Džeimsa gūtajam grozam piecas sekundes pirms spēles beigām, uzvaru ar 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) izcīnīja viesi.

Citās spēlēs Kauņas “Žalgiris” izbraukumā ar 81:88 (16:19, 28:22, 18:24, 19:23) piekāpās Madrides “Real”. Rezultatīvākie – Jankūns 21 (“Žalgiris”) un Rejess 16 (“Real”).

Jāpiebilst, ka par spīti zaudējumam “Žalgiris” pirmo reizi kopš 1999.gada sasniedzis ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla stadiju.

Savukārt pērnā gada čempioni Stambulas “Fenerbahce Dogus” ar 80:63 (22:17, 18:14, 25:10, 15:22) viesos uzveica vietējo Belgradas “Crvena Zvezda”. Rezultatīvākie – Muhameds 25 (“Fenerbahce”) un Davidovačs 18 (“Crvena”).