Bertāns neprecīzs “Wizards” zaudējumā, Kurucs NBA atgriežas ar lielu spēles laiku (VIDEO)

15/12/2019 07:59

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Dāvis Bertāns šonakt neatzīmējās ar lielu precizitāti viņa pārstāvētās komandas zaudējumā Memfisas “Grizzlies”. Neveiksmi piedzīvoja arī NBA atgriezušais Rodions Kurucs, kura pārstāvētā Bruklinas “Nets” atzina čempiones Toronto “Raptors” pārākumu.

“Wizards” piekāpās “Grizzlies” ar 111:128 (30:35; 24:34; 30:35; 27:24).

Vašingtonas klubs spēja uzvarēt tikai vienu no četrām ceturtdaļām un likumsakarīgi piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Arī Bertānam tas nebija labākais mačs, jo mērķi sasniedza tikai divi no deviņiem metieniem no spēles (22,2%), tajā skaitā viens no sešiem trejačiem, toties visi četri soda metienu lidoja mērķī. Latviešu basketbolists atzīmējās ar deviņiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un divām piespēlēm, tāpat viņš pārtvēra vienu bumbu un divas reizes bloķēja pretinieku metienu.

“Wizards” līderim Bredlijam Bīlam 29 punkti, amerikānis bija labākais savā vienībā cīņā zem groziem – desmit atlēkušās bumbas. Memfisai 27 punkti Dilona Bruksa kontā, bet viņa komandas biedram Brendonam Klārkam – 25 punkti.

Ar septiņām uzvarām 24 mačos Vašingtona ieņem 12. pozīciju Austrumos.

Pēc vairāk nekā divu nedēļu pārtraukuma maču aizvadīja Kurucs, kas gan neglāba “Nets” no neveiksmes pret “Raptors” ar 102:110 (31:38; 29:27; 23:25; 19:20). Pirmajā ceturtdaļā Bruklina bija vadībā, taču spēles turpinājumā Toronto pārtvēra iniciatīvu un vairs neļāva pretiniekiem cerēt uz panākumu.

Savā pirmajā spēlē decembrī Kurucs laukumā pavadīja 17:57 minūtes, viņam tas ir otrs lielākais laiks sezonā. Latvietis aizmeta garām trīs metienus no spēles un iemeta vienu sodiņu. Rodions izcīnīja septiņas bumbas zem groziem un izdarīja trīs piespēles.

Par “Nets” rezultatīvāko basketbolistu kļuva Spensers Dinvidijs ar 24 punktiem, bet “Raptors” panākumu ar 30 punktiem un desmit atlēkušām bumbām kaldināja Paskāls Sjakams.

Bruklīnas klubs ieņem septīto pozīciju Austrumos ar 13 uzvarām 25 mačos. Nākamo spēli “Nets” aizvadīs naktī uz 16. decembri plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “76ers”.