Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

07/12/2021 07:25
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”.

Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija tikai pretinieku vienībai. Spēles laikā Indiānas komandai bija vadībā arī ar +17, “Wizards” mača gaitā to samazinot līdz sešiem punktiem.

Bertāns laukumā pavadīja trīs minūtes un 22 sekundes, kuru laikā viņš aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Otrajā puslaikā latvietis vairs nespēlēja, savukārt klubs informēja, ka Dāvim konstatēts gastroenterīts.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Domants Sabonis, kuram 30 punkti, desmit atlēkušās bumbas un sešas piespēles. Vēl 19 punktus pievienoja Keriss Leverts. Vašingtonas vienībā jau ierasti rezultatīvs bija Bredlijs Bīls – viņam 34 punkti.

“Wizards” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, ar 14 panākumiem 25 spēlēs tā joprojām ieņem piekto vietu Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 9. decembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.