Bertāns: Pārkers ir īpašs spēlētājs

14/01/2019 22:43

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” basketbolists Dāvis Bertāns uzskata, ka viņa kādreizējais komandas biedrs un slavenais franču saspēles vadītājs Tonijs Pārkers ir īpašs spēlētājs.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs savā laukumā pret Šarlotas “Hornets”. Tieši uz šo vienību no “Spurs” šogad pārcēlās 36 gadus vecais Pārkers.

“Esmu pārliecināts, ka skatītāji būs skaļi un gaidīs Toniju arēnā,” intervijā “Spurs” vienībai izteicās Bertāns. “Viņš vienmēr ir bijis liels cīnītājs un spēja atgriezties arī pēc nopietna savainojuma.”

Pārkeram svarīgākās ir komandas intereses, jo savulaik viņš spēja paiet malā īstajā brīdī un nodot pirmā saspēles vadītāja vienu Dežontem Marejam. Manuprāt, viņš ir īpašs spēlētājs. Domāju, ka, pateicoties Tonijam un Manu [Džinobili] šobrīd ir tik daudz ārzemju spēlētāju NBA. Klubi arvien vairāk pievērš uzmanību spēlētājiem otrpus okeānam,” atzina Bertāns.

Pārkers šobrīd aizvada savu 18. sezonu NBA, bet šī ir pirmā, kurā viņš nespēlē “Spurs” sastāvā. Iepriekš viņš bija ilggadējs komandas līderis, karjeras labāko sezonu aizvadot 2008./09. gadā, kad guva vidēji 22 punktus mačā.

Franču spēlētājs ir arī četrkārtējs NBA čempions un 2007. gadā tika atzīts arī par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Viņš piedalījies arī sešās NBA Zvaigžņu spēlēs.

Tikmēr Sanantonio komanda ir iekļuvusi NBA izslēgšanas spēlēs pēdējo 21 sezonu pēc kārtas. Tā ir dalīti otra garākā sērija NBA vēsturē. Iepriekš 21 sezonu pēc kārtas “play-off” piedalījās Portlendas “Trail Blazers” (1983-2003), bet 22 sezonu rekords pieder Filadelfijas “76ers”, kas to sasniedza laikā no 1950. līdz 1971. gadam. Nedaudz vairāk kā pusi no šīs sērijas komanda spēlēja ar kādreizējo nosaukumu Sirakjūzas “Nationals”.

Šobrīd “Spurs” ar 25 uzvarām 44 spēlēs ieņem septīto pozīciju Rietumu konferencē un tēmē uz rekorda atkārtojumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…