Bertāns pieticīgs graujošā uzvarā Itālijā, Bagatskim perfekta bilance Vācijā

21/10/2018 23:39

Itālijas basketbola čempionāta spēlē ar septiņiem punktiem izcēlies Dairis Bertāns, kamēr viņa pārstāvētā Milānas “AX Exchange Armani Olimpia” mājās ar rezultātu 107:83 sakāva Pistojas “Oriora”.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija vien 11 minūtes, realizējot vienu no diviem tālmetieniem, kā arī četrus no pieciem soda metieniem. Latvieša rēķinā arī viens noteikumu pārkāpums.

“AX Exchange Armani Olimpia” ir uzvarējusi visās trīs spēlēs, atrodoties turnīra galvgalī.

Tāda pati bilance ir arī Ainara Bagatska vadītajai Bambergas “Brose”, kas šovakar viesos ar 93:88 smagā cīņā apspēlēja Brēmerhāvenes “Eisbaren”.

Jāmin, ka Vācijas čempionātā nevainojamu bilanci nosargājušas arī čempione Minhenes “Bayern”, Berlīnes “Alba” un Oldenburgas “EWE Baskets”.

Savukārt Spānijas ACB čempionātā Barselonas “Lassa” (5-0) rezervē palika Rolands Šmits. Viņa komanda dramatiskā spēles galotnē ar 86:85 salauza Valensijas “Basket” pretestību.

Visbeidzot simbolisku spēles laiku (vienu minūti un 35 sekundes) šajā pašā līgā nopelnījis Artūrs Žagars, kura Badalonas “Joventut” (2-2) ar 88:64 sagrāva Sansevastjanas “Gipuzkoa Basket”.