Bertāns realizē četrus tālmetienus, ”Wizards” mājas spēļu sēriju noslēdz ar neveiksmi (VIDEO)

25/11/2019 03:40

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns šonakt guva 12 punktus, taču viņa pārstāvētā viņa pārstāvētā Vašingtonas ”Wizards” savā laukumā ar 106:113 atzina Sakramento ”Kings” pārākumu un piedzīvoja pirmo zaudējumu pēdējās trīs spēlēs, tādējādi nespējot iepriecināt līdzjutējus ar trešo uzvaru pēc kārtas pirms došanās četru spēļu izbraukumā.

Bertāns šonakt laukumā pavadīja 29 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā guva 12 (1p. 0/0, 2p. 0/1, 3p. 4/9) punktus. Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, kā arī bloķēja vienu metienu un pārtvēra vienu bumbu. Latvietis arī nopelnīja trīs piezīmes un pabeidza spēli ar pozitīvu +/- rādītāju (+4).

Mača sākumā ”Kings” divreiz panāca četru punktu pārsvaru, taču Vašingtona pirmās ceturtdaļas beigās pirmoreiz izvirzījās vadībā (22:21) un pabeidza pirmo ceturksni ar trīs punktu pārsvaru – 27:24. Lai gan otrās ceturtdaļas ievadā viesi veica 7:0 izrāvienu (30:27) un nedaudz vēlāk izvirzījās vadībā ar septiņiem punktiem (36:29), pirmā puslaika turpinājumā ”Wizards” panāca izlīdzinājumu – 43:43. Mazliet vēlāk mājinieki jau panāca septiņu punktu handikapu (52:45), bet Sakramento atspēlējās – 52:52. Abas komandas devās lielajā pārtraukumā pie neizšķirta rezultāta – 57:57.

Trešā ceturkšņa ievadā vairākas reizes notika vadības maiņa, taču vienā brīdī ”Kings” veica 5:0 izrāvienu un sasniedza sešu punktu pārsvaru (76:70). Lai gan, tuvojoties trešās ceturtdaļas noslēgumam, viesi palielināja savu pārsvaru gandrīz līdz desmit punktiem (88:79), Vašingtona līdz trešā ceturkšņa beigām sadeldēja gandrīz pusi no deficīta un panāca 85:90. Pēdējā ceturtdaļā mājinieki vairākkārtīgi pietuvojās pretiniekiem līdz viena precīza metiena atstatumam (tostarp paveica to četras minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Bertāns izpildīja elegantu piespēli Aizejam Tomasam), tomēr nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu ar 106:113.

Tādējādi ”Wizards” šonakt noslēdza mājas spēļu sēriju ar neveiksmi un piedzīvoja pirmo zaudējumu pēdējās trīs spēlēs. Savukārt Sakramento izcīnīja trešo uzvaru pēdējos četros mačos. Ar 14 spēlēs izcīnītiem pieciem panākumiem Vašingtona šobrīd ieņem devīto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, bet ”Kings” ar 15 mačos uzvarētām septiņām cīņām atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma devītajā pozīcijā.

Uzvarētājiem šonakt rezultatīvākais bija Herisons Bārnss, kurš guva 27 punktus. Tikmēr 21 punktu pievienoja serbs Bogdans Bogdanovičs. Savukārt ”Wizards” sastāvā vislabākais bija Bredlijs Bīls, kurš guva 20 punktus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr ar 17 gūtiem punktiem izcēlās Tomass.

Pēc noslēgtās mājas spēļu sērijas Vašingtona tagad dosies četru spēļu izbraukuma tūrē. Nākamo maču ”Wizards” aizvadīs pēc divām dienām (27. novembrī), kad pulksten 4:00 pēc Latvijas laika tiksies ar Rietumu konferences vicelīderi Denveras ”Nuggets”.