Bertāns realizē divus tālmetienus, “Mavericks” uzveic NBA čempioni

03/04/2022 22:39
Dāvis Bertāns

Šovakar Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” ar 118:112 apspēlēja NBA čempioni Vašingtonas “Wizards”.

Mača gaitā līdere mainījās septiņas reizes, “Bucks” pārsvaram otrajā ceturtdaļā sasniedzot desmit punktus. Dalasai priekšā gan vēl bija daudz laika, lai atspēlētos, un “Mavericks” to arī paveica, svinot svarīgu uzvaru cīņā par vietu Rietumu konferences labāko trijniekā.

Bertans laukumā pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, realizējot divus no pieciem tālmetieniem un izcīnot piecas atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kuram 32 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un 15 rezultatīvas piespēles. Pretiniekiem 22 punktus guva un desmit bumbas zem groziem izcīnīja Jannis Adetokunbo.

Dalasas komandai tā bija ceturtā uzvara piecās spēlēs. Nākamo maču “Mavericks” aizvadīs naktī uz 7. aprīli plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Pistons”.