Bertāns realizē tālmetienu papildlaika izskaņā, “Wizards” svin otro uzvaru šosezon (VIDEO)

23/10/2021 07:29
Dāvis Bertāns

Otro uzvaru jaunajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā izcīnīja latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, papildlaikā ar 135:134 apspēlējot Indiānas “Pacers”.

Mača gaitā 12 reizes mainījās vadībā esošā komanda. “Pacers” lielākais pārsvars bija deviņi punkti, savukārt “Wizards” divas reizes piederēja 12 punktu pārsvars. Indiānas komanda atradās vadībā gan ceturtās ceturtdaļas, gan papildlaika pēdējās minūtēs, tomēr “Wizards” abos gadījumos spēja panākt izlīdzinājumu un beigās tikt pie panākuma.

Bertāns laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā viņš realizēja vienu no četriem pustāliem metieniem, četrus no deviņiem tālmetieniem, kā arī visus trīs sodiņus, kopā gūstot 17 punktus. 35 sekundes pirms papildlaika beigām Dāvis guva trīs punktus, kas komandai ļāva panākt vadību ar 134:131. Tāpat latvietis izcīnīja divas bumbas zem groziem un izdarīja vienu piespēli.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Spensers Dinvdijs ar 34 punktiem, sešām izcīnītām bumbām zem groziem un deviņām piespēlēm, savukārt Kails Kuzma sakrāja “double-double” – 26 punktus un 11 izcīnītas bumbas zem groziem. Pretiniekiem ar 40 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Mailss Tērners, Domantam Sabonim 28 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas piespēles, bet Malkolmam Brogdonam 28 punkti, astoņas izcīnītas bumbas un tikpat piespēles.

“Wizards” tas bija otrais panākums divās spēlēs. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 26. oktobri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Bruklinas “Nets”.