Bertāna 15 punkti neglābj Milānu no zaudējuma

29/10/2017 20:52

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns svētdien guva 15 punktus Itālijas A sērijas čempionāta spēlē, taču neglāba Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” komandu no zaudējuma.

Milānas basketbolisti viesos ar rezultātu 69:90 atzina Sasāri “Banco di Sardegna” pārākumu, ciešot pirmo zaudējumu šīs sezonas Itālijas čempionātā.

Bertāns kopā laukumā pavadīja 34 minūtes un to laikā guva 15 punktus (0/2 2pt, 5/7 3pt). Tāpat aizsargam viena atlēkusī bumba, četras rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, divas piezīmes un pieci izprovocēti noteikumu pārkāpumi. Latvietis tika pie 20 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija labākais rādītājs komandā.

Viņš un lietuvietis Artūrs Gudaitis bija rezultatīvākie spēlētāji Milānas vienībā.

Pretiniekiem 19 punkti un septiņas bumbas zem groziem Kosovas naturalizētajam amerikānim Skotam Bemfortam.

A sērijas kopvērtējumā “AX Armani Exchange Olimpia” ar četrām uzvarām atrodas ceturtajā pozīcijā.

Tāpat zaudējumu svētdien cieta Artūra Strautiņa pārstāvētā Kapo d’Orlando “Betaland”, kas savā laukumā ar 70:72 piekāpās Turīnas “Fiat” vienībai.

Strautiņš laukumā pavadītajās piecās minūtēs paguva izprovocēt vienu noteikumu pārkāpumu.