Bertāns rezultatīvs sakāvē pret Maskavas CSKA

11/01/2018 23:44

Pamatīgu zaudējumu ULEB Eirolīgas spēlē piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “Olimpia Armani” vienība, kas savās majās ar 81:107 atzina spēcīgās Maskavas CSKA pārākumu.

Pamatus uzvarai “armijnieki” ielika jau pirmajā ceturtdaļā, to noslēdzot ar astoņu punktu pārsvaru. Cīņas otrajā ceturksnī viesi spēja palielināt pārsvaru un puslaika pārtraukumā dodoties, tablo vēstīja “+14” CSKA labā – 36:50.

Mača otrā pusslaikā sākumā Milānas basketbolisti spēja demonstrēt saturīgāku sniegumu un pietuvoties pat līdz sešu punktu atstatumam, tomēr aizķerties neizdevās. Spēles izšķirošajā ceturtdaļā viesi no Maskavas spēlēja pārliecinoši, bet Milānas komandas aizsardzība nespēja rast pretargumentus, rezultātā zaudējums ar 26 punktu starpību – 81:107.

Dairis Bertāns maču sāka komandas sākuma sastāvā, laukumā bija ilgāko laiku komandā –  27:53 minūtes un kļuva par Milānas komandas otru rezultatīvāko spēlētāju. Aizsargs guva 15 punktus (2p. 1/4, 3p. 4/7 1p. 1/1), atdeva divas rezultatīvas piespēles un izcīnīja vienu bumbu zem groza.

CSKA rindās labākais bija Francijas izlases aizsargs Nando De Kolu, kurš atzīmējās ar 24 gūtiem punktiem

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā “Barcelona”, kas izbraukumā piekāpās Atēnu “Panathinaikos”. Kurucs bija pieteikts spēlei, bet laukumā sūtīts netika.