Bertāns rezultatīvs “Spurs” uzvarā pret “Pistons” (VIDEO)

05/12/2017 07:46

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns aizvadītajā naktī guva 11 punktus, kaldinot viņa pārstāvētajai Sanantonio “Spurs” vienībai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcīnīt uzvaru pār Detroitas “Pistons” komandu.

Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 11 punktiem (1/2 2pt, 3/6 3 pt). Tāpat Bertānam spēlē trīs atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles kā arī +/- rādītājs +7.

Iepriekšējā naktī ceļgala traumu guva “Spurs” spēlētājs Kails Andersons un viņš komandai nevarēs palīdzēt divas līdz trīs nedēļas. Starta pieciniekā šodien devās Rūdijs Gejs, Tonijs Pārkers, Denijs Grīns, Lamarkuss Oldridžs un Pau Gasols.

Ar nelielu pārsvaru “Pistons” vienība bija vadībā gandrīz visu spēles laiku, puslaiku noslēdzot ar +5. Arī pēc trešās ceturtdaļas pārsvars bija detroitiešiem, taču noslēdzošajā periodā “Spurs” spēja atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar 96:93.

“Spurs” rindās ar 17 punktiem izcēlās Oldridžs, kuram arī 10 atlēkušās bumbas. Gasols pievienoja 15 + 10.

Savukārt “Pistons” vienībā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Redžijs Džeksons, bet 15 atlēkušās bumbas izcīnīja Andrē Dramonds.

Līdz ar šo panākumu Sanantonio “Spurs” izcīnījusi 16. uzvaru 24 spēlēs, kas komandai ļauj ieņemt rietumu konferences trešo vietu. Savukārt Detroitas “Pistons” ar 14 uzvarām un astoņām neveiksmēm ieņem ceturto vietu Austrumos.