Bertāns rezultatīvs zaudējumā pret “Jazz”; “Knicks” piekāpjas “76ers” (VIDEO)

13/02/2018 08:47

Aizvadītajā naktī kārtējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli aizvadīja latvietis Dāvis Bertāns. Viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” vienība mača izskaņā piekāpās Jūtas “Jazz” basketbolistiem.

Jau pats spēles sākums izvērtās līdzīgs un vadībā bija te viena, te otra komanda. Pirmo lielo izrāvienu “Jazz” izveidoja pirmā puslaika izskaņā, kad iekrāts pat 12 punktu pārsvars.

Otrā puslaika sākumā Bertāna “Spurs” sāka rezultāta starpību deldēt un tas izdevās veiksmīgi. Līdz trešās ceturtdaļas vidusdaļai “Spurs” jau bija izvirzījušies vadībā un sāka iekrāt pārsvaru.

Noslēdzošās ceturtdaļas sākumā Sanantonio basketbolisti jau bija iekrājuši 13 punktu pārsvaru, taču ar to bija par maz. “Jazz” sāka savu atspēlēšanos un mača uzvarētājs tika noskaidrots tikai pašās spēles beigās. Tur veiksmīgāki tomēr bija basketbolisti no Jūtas un izcīnīta uzvara ar 101:99.

Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā guva 12 punktus (2/4 3pt; 3/4 2pt).  Tāpat latvietim četras atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba un trīs bloķēti metieni.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās ar 16 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Kails Andersons.

Tikmēr uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm bija pirmgadnieks Donovans Mičels.

Citā mačā Ņujorkas “Knicks” bez savainotā Kristapa Porziņģa sastāvā ar 92:108 piekāpās Filadelfijas “76ers”.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Detroitas “Pistons” – Ņūorleānas “Pelicans” 103:118 (31:32, 21:28, 28:35, 23:23);

Filadelfijas “76ers” – Ņujorkas “Knicks” 108:92 (31:21, 26:34, 29:24, 22:13);

Bruklinas “Nets” – Losandželosas “Clippers” 101:114 (22:34, 29:32, 16:24, 34:24);

Čikāgas “Bulls” – Orlando “Magic” 105:101 (30:27, 23:24, 24:20, 28:30);

Jūtas “Jazz” – Sanantonio “Spurs” 101:99 (25:22, 29:26, 15:29, 32:22);

Goldensteitas “Warriors” – Fīniksas “Suns” 129:83 (25:24, 37:21, 37:26, 30:12).