Bertāns saņem spēka paņēmienu no Lebrona; “Wizards” pārsteidzoši uzvar čempioni (VIDEO)

23/02/2021 08:16
Dāvis Bertāns

Pārsteidzošu uzvaru aizvadītajā naktī izcīnīja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas “Wizards”, kas ar 127:124 papildlaikā uzveica čempioni Losandželosas “Lakers” un guva piekto uzvaru pēc kārtas.

Dāvim Bertānam šī bija kārtējā spēle, kurā viņa tālmetienu realizācijas procents bija zems. Latvietis laukumā pavadīja 28 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā guva astoņus punktus, savāca trīs atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu un izpelnījās trīs piezīmes.

Bertāns izmeta septiņus trīspunktu metienus, bet realizēja tikai divus (28,6%). Latvietis aizmeta garām arī abus divpunktu metienus, taču 100% izpildīja sodiņus, raidot grozā abus. Rūjienietis pirmo trīspunktu metienu mačā realizēja pēdējā ceturtdaļā, panākot 87:88, bet nedaudz vēlāk ar vēl vienu trejaci viņš ieguva 102:94 “Wizards” pārsvaru.

Spēles izskaņā kādā no epizodēm “Lakers” līderis Lebrons Džeimss notrieca Bertānu, bet tiesneši nepiešķīra piezīmi, par ko pārsteigts bija gan pats Bertāns, gan arī viņa komandas biedri. Šī epizode rezultējās ar precīzu Aleksa Karuso trīspunktu metienu.

Uzvarētājiem labākais punktu guvējs mačā bija Bredlijs Bīls, kuram 33 punkti, bet Rasels Vestbruks pievienoja 32 punktus, 14 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Losandželosai 31 punkts un 13 bumbas zem groziem Džeimsam, bet vēl pie 26 punktiem tika Montrezls Herels.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs 24. februārī plkst. 5:00 viesos pret Losandželosas “Clippers”, lūkojot turpināt panākumu sēriju.