Bertāns saņēma trīs balsis “sestā spēlētāja” un progresējušākā basketbolista balvām

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: USA Today

Nacionālā basketbola asociācija () ir publicējusi detalizētus balsojumu rezultātus, kuros tika noteikti regulārās sezonas izcilnieki.

Kā zināms, “sestā spēlētāja” balvu ieguva Losandželosas “Clippers” uzbrucējs Montrezls Herels, bet progresējušākā basketbolista balvu saņēma Brendons Ingrams.

Pēc savas karjeras labākās sezonas netika aizmirsts arī latviešu uzbrucējs , kurš pārstāvēja Vašingtonas “Wizards” klubu.

Balvu sadalījumu noteica žurnālistu balsojums un NBA publicētā informācija liecina, ka daži mediju pārstāvji savas balsis atdeva arī par Bertānu.

Piemēram, “Sports Illustrated” žurnālists Kriss Menikss par Bertānu nobalsoja kā otru progresējušāko spēlētāju, pirmo vietu atdodot Bemam Adebajo.

Savukārt ESPN pārstāvis Kevins Peltons ierindoja Bertānu trešajā vietā “sestā spēlētāja” balvai, pirmajā un otrajā vietā ievietojot Herelu un Kristianu Vudu.

Arī NBA mājaslapas apskatnieks Sekū Smits atdeva balsi par Bertānu “sestā spēlētāja” balvai, ierindojot viņu trešajā pozīcijā. Viņš savukārt otrajā vietā ierindoja Lū Viljamsu, bet pirmajā Denisu Šrēderu.

Lai arī neviens no mediju pārstāvjiem Bertānam neatvēlēja pirmo vietu, tomēr tas tik un tā liecina par to, ka latviešu “snaiperis” nav aizmirsts. Piemēram, Kristaps Porziņģis netika iekļauts kādā no individuālo balvu nominācijām. Viņš gan saņēma vienu balsi no “Newsday” reportiera Grega Logana, kurš viņu ierindoja trešajā aizsardzības simboliskajā izlasē.

Bertāns šobrīd ir brīvais aģents un viņš gaida piedāvājumus no NBA komandām, taču, kā zināms, viņš ir viena no galvenajām “Wizards” starpsezonas prioritātēm, tādēļ sagaidāms, ka šis klubs Dāvim priekšā noliks “naudas maisu”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par