Bertāns sasniedz divciparu skaitli “Spurs” zaudējumā Soltleiksitijā (VIDEO)

10/02/2019 06:17

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) smagu neveiksmi līgas ģeogrāfiski augstākajā pilsētā Soltleiksitijā piedzīvoja Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs”, kas ar 105:125 kapitulēja vietējai Jūtas “Jazz”.

Latviešu basketbolists 33 laukumā pavadītajās minūtēs iekrāja 11 punktus (1/2 – 2p., 2/5 – 3p., 3/3 – s.m.), vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu, vienu bloķētu metienu, vienu atlēkušo bumbu, trīs piezīmes, kā arī +/- koeficientu -3.

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, kurā ar 24:23 pārāka bija “Spurs”, izšķiroša šajā mačā izrādījās otrā divpadsmitminūte, kurā jau dominēja “Jazz”, puslaiku pārtraukumā iekrājot 14 punktu pārsvaru – 62:48.

Spēles otrajā daļā “Spurs” zem desmit punktu deficīta pietuvoties tā arī nespēja, nokļūstot vēl lielākos iedzinējos un piedzīvojot neveiksmi ar 105:125.

“Spurs” šoreiz neglāba arī Demāra Derozana 23 gūtie punkti. Savukārt uzvarētājiem 23 punktus iekrāja Donovans Mičels, kamēr ar 21 punktu un 13 bumbām zem groza izcēlās Rūdijs Gobērs.

Sanantonio komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, kas ar bilanci 32-26 “Spurs” šobrīd ļauj iegūt septīto vietu Rietumu konferencē.

Nākamajā spēlē naktī uz 13. februāri “Spurs” Memfisā eksaminēs vietējo “Grizzlies”.