Bertāns un Šmita pārstāvētajiem klubiem zaudējumi Eirolīgas turnīrā

13/12/2018 22:37

Ceturto zaudējumu pēc kārtas “Turkish Airlines” Eirolīgas turnīrā šovakar cieta Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Milano”, izbraukumā ar rezultātu 85:92 (21:15, 19:25, 18:27, 27:25) atzīstot Stambulas “Fenerbahce” pārākumu.

Abas komandas lielajā pārtraukumā devās pie neizšķirta rezultāta 40:40, tomēr trešās ceturtdaļas otrajā pusē “Fenerbahce” pakāpeniski sāka atrauties, ceturkšņa pēdējā minūtē iekrājot +10 (65:55). Izšķirošajā spēles nogrieznī Stambulas kluba pārsvars vēl piecarpus minūtes līdz pamatlaika beigām bija +12 (77:65), taču viesi veica 11:2 spurtu un pietuvojās līdz 76:79.

Mača galotni gan daudz aukstasinīgāk aizvadīja laukuma saimnieki, galu galā izcīnot panākumu visā mačā, kas Turcijas klubam bija jau astotais pēc kārta Eirolīgas turnīrā.

Milānas vienības sastāvā Bertāns nospēleja 12:52 minūtes un trešo reizi šosezon Eirolīgā palika bez punktiem – 2p. 0/1, 3p. 0/2. Latviešu aizsarga rēķinā trīs atlēkušās bumbas, viena piezīme un negatīvs efektivitātes koeficients -1.

“AX Armani Exchange Olimpia” komandā rezultatīvākais kārtējo reizi bija amerikānis Maiks Džeimss, kurš guva 31 punktu, savukārt lietuvieši Artūrs Gudaitis un Mindaugs Kuzminsks katrs atzīmējās ar gūtiem 13 punktiem. “Fenerbahce” uzvaru ar 20 (12 pēdējā ceturtdaļā) punktiem kaldināja Marko Guduričs.

Citā mačā ar diviem punktiem atzīmējās Rolands Šmits, kura pārstāvētā Barselonas “Lassa” divu Spānijas vienību duelī viesos ar rezultātu 65:92 (17:22, 13:31, 20:16, 15:23) piekāpās Eirolīgas čempionei Madrides “Real”.

Šmits šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no diviem divpunktu metieniem un aizmeta garām visus trīs tālmetienus.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie diviem efektivitātes koeficienta punktiem.

“Lassa” rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija francūzis Tomā Ertels.

Tikmēr “Real” uzvaru kaldināja amerikāņi – 17 punktus guva Trejs Tompkinss, 16 puntkus guva Slovēnijas naturalizētais Entonijs Rendolfs, bet 15 punkti bija Azerbaidžānas pases īpašniekam Džeisī Kerolam.