Bertāns septiņās minūtēs garām nemet, lieliskais Dončičs beidzot atnes uzvaru (VIDEO)

30/11/2022 07:10
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvis Bertāns un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 116:113 pārspēja Goldensteitas “Warriors”, pārtraucot savu četru zaudējumu sēriju, kā arī pretinieku trīs uzvaru sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja septiņas minūtes un 16 sekundes, izceļoties ar sešiem gūtajiem punktiem (3.p. 2/2), vienu pieļautu kļūdu, vienu personisko piezīmi, kā arī negatīvu +/- rādītāju -6.

Kārtējo reizi lielisku statistiku iekrāja “Mavericks” līderis Luka Dončičs, kurš atzīmējās ar 41 punktu, 12 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm. Viņam ar 22 punktiem, realizējot piecus tālmetienus, palīdzēja Tims Hārdavejs, bet 14 punkti Spensera Dinvidija rēķinā.

Zaudētājiem 31 punkts, piecas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles savāca Stefans Karijs, bet “double-double” ar 14 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām sev noformēja rezervists Džonatans Kuminga. Vēl pie 12 punktiem un sešām bumbām zem groziem tika uzbrucējs Dreimonds Grīns.