Bertāns tiek pie iespējas un uzreiz realizē “trejaci”, “Mavs” bez Dončiča bezzobaini zaudē (VIDEO)

11/12/2022 07:43
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 115:144 kapitulēja Čikāgas “Bulls”, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Pēc divu spēļu noskatīšanās no rezervistu soliņa pie iespējas beidzot tika Bertāns, kurš pirmo reizi laukumā devās otrās ceturtdaļas ievadā un pēc pavadītām 25 sekundēm uzreiz trāpīja tālmetienu. Kopumā latvietis 11 minūtēs un 25 sekundēs atzīmējās ar pieciem punktiem (2 p. 0/0, 3 p. 1/4, s.m. 2/2), trīs atlēkušajām bumbām, vienu atlēkušo bumbu, kā arī +/- rādītāju -15.

Kājas traumas dēļ Dalasai nevarēja palīdzēt Luka Dončičs, un iztrūkums ātri vien atspoguļojās arī rezultātā – puslaika pārtraukumā “Mavs” jau bija iedzinējos ar -29 (53:82). Komandu no zaudējuma neglāba Spensera Dinvidija un Kristiana Vuda pūliņi, abiem spēlētājiem gūstot attiecīgi 27 un 21 punktus.

Tikmēr “Bulls” demonstrēja izcilu komandas spēli, septiņiem spēlētājiem gūstot desmit vai vairāk punktus. Sekmīgākais bija Demars Derozans ar 28 punktiem. “Mavericks” šis bija sezonas smagākais zaudējums. Līdz šim lielākā neveiksme bija 24. novembra mačā pret Bostonas “Celtics”, kad tika piedzīvota sakāve ar -13 (112:125).