Bertāns turpina “sauso” sēriju, “Celtics” aptur Dončiču un tiek pie uzvaras (VIDEO)

06/01/2023 06:46
Dāvis Bertans

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 95:124 zaudēja Bostonas “Celtics”.

Izņemot nelielu nogriezni pirmajā ceturtdaļā, “Mavs” visu spēli pavadīja iedzinējos bez iespējām atspēlēties. Bostona pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, mača izskaņā tam sasniedzot 29 punktus.

Bertāns laukumā pavadīja septiņas minūtes un 51 sekundi, kuru laikā viņš aizmeta garām visus trīs tālmetienus, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Latvietim šī bija jau trešā spēle pēc kārtas bez gūtiem punktiem.

“Celtics” neļāva izvērsties Dalasas līderim Dončičam, kurš iemeta “vien” 23 punktus, realizējot septiņus no 23 metieniem no spēles, un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Bostonas komandā ar “triple-double” izcēlās Džeisons Teitums, kurš 29 punktiem pievienoja 14 izcīnītas bumbas zem groziem un desmit rezultatīvas piespēles.

Līdz ar šo neveiksmi “Mavs” uzvaru sērija aprāvās pie septiņu panākumu atzīmes. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 8. janvāri plkst. 3:00 pēc Latvijas laika, kad savā laukumā uzņems Ņūorleānas “Pelicans”.