Bertāns un Pasečņiks kopā gūst 17 punktus zaudējumā pret Šteinbergu

18/03/2023 22:00
Anžejs Pasečņiks

Spānija

Latvijas basketbolisti Dairis Bertāns un Anžejs Pasečņiks sestdien Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē guva attiecīgi astoņus un deviņus punktus, taču tas neglāba Seviljas “Real Betis” no zaudējuma pret Manrezas “Baxi”, kuras rindās spēlē Mārcis Šteinbergs. “Real Betis” viesos ar rezultātu 84:91 (17:19, 19:29, 33:26, 15:17) atzina Manrezas komandas pārākumu.

Pasečņiks laukumā bija 24 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā grozā meta trīs no astoņiem divu punktu metieniem un trīs no pieciem soda metieniem. Viņš arī tika pie četrām atlēkušajām bumbām, vienas rezultatīvas piespēles, vienas pārtvertas bumbas, divām kļūdām, trīs piezīmēm, pieciem izprovocētiem sodiem un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu astoņi un +/- rādītāju nulle.

Bertāns spēlēja 29 minūtes un desmit sekundes un realizēja vienu divu punktu metienu un divus no septiņiem tālmetieniem, kā arī atzīmējās statistikā ar divām pārtvertām piespēlēm, četrām piezīmēm, tika pie +/- rādītāja -3 un efektivitātes koeficienta viens.

Savukārt pretinieku rindās Šteinbergs laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 46 sekundēs punktus neguva, bet izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja četras piezīmes, izprovocēja vienu pretinieku sodu, sakrāja +/- rādītāju -9 un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu divi.

Uzvarētāju panākumu sekmēja Džeriks Hārdings, kurš guva 41 punktu, kamēr Seviljas vienībā ar 17 punktiem izcēlās Džošs Grejs. “Baxi” ar piecām uzvarām un 17 neveiksmēm turnīra tabulā ieņem 15.vietu, bet “Real Betis” ar bilanci 5-18 atrodas par vienu pozīciju zemāk 18 komandu konkurencē.

Itālija

Andrejs Gražulis Itālijas A sērijas mačā izcēlās ar deviņiem punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Trento “Dolomiti Energia” no neveiksmes. Trento vienība savā laukumā ar rezultātu 73:75 (22:18, 20:16, 23:27, 8:14) atzina Tortonas “Derthona” vienības pārākumu.

Gražulis laukumā pavadītajās 32 minūtēs grozā meta vienu no trijiem divu punktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Viņš arī tika pie piecām atlēkušajām bumbām, vienas kļūdas, vienas rezultatīvas piespēles, vienas piezīmes, izprovocēta soda un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu astoņi un +/- rādītāju -11. Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Derions Etkinss, kamēr viesu panākumu sekmēja Leona Radoseviča un Lukas Severini 14 gūtie punkti.

Citā mačā Artūra Strautiņa pārstāvētā Redžo Emīlijas “UnaHotels” viesos ar rezultātu 80:75 (24:16, 11:22, 26:19, 19:18) uzvarēja “Trieste”. Strautiņš spēlēja 14 minūtes, kuru laikā realizēja vienu no trijiem divu punktu metieniem, tiekot pie diviem punktiem. Viņš arī izcīnīja piecas bumbas zem groziem, divas reizes rezultatīvi piespēlēja, nopelnīja divas piezīmes, izprovocēja divus pretinieku sodus, tika pie +/- rādītāja -10 un efektivitātes koeficienta četri.

“Dolomiti Energia” ar 11 uzvarām 22 spēlēs turnīra tabulā ieņem astoto vietu, Artjoma Butjankova pārstāvētā Skafati “Givova” ar septiņiem panākumiem ierindojas 13. pozīcijā, kamēr “UnaHotels” ar bilanci 7-15 atrodas 16.vietā 16 komandu konkurencē.