Bertānam un “Spurs” neveiksme Minesotā

29/11/2018 07:46

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” cieta zaudējumu.

“Spurs” viesos ar rezultātu 89:128 (25:28, 9:29, 24:25, 31:36) piekāpās Minesotas “Timberwolves” vienībai.

Bertāns šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām trīs tālmetienus.

Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu un vienu reizi pārkāpa noteikumus. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par 11 punktiem vairāk nekā iemeta.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija austrietis Jākobs Pēltls.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Roberts Kovingtons, bet pa 16 punktiem bija Derikam Rouzam un Karlam Antonijam Taunsam, kurš atzīmējās arī ar 11 atlēkušajām bumbām.

“Timbervolwes” spēles gaitā pakāpeniski palielināja savu pārsvaru un svinēja drošu uzvaru. Ceturtajā ceturtdaļā laukuma saimnieku pārsvars sasniedza 48 punktus.

“Spurs” ar desmit uzvarām 21 spēlē Rietumu konferencē ieņem desmito vietu, kamēr “Timberwolves” ar 11 uzvarām 22 cīņās ir devītā.

“Spurs” nākamo maču aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems Hjūstonas “Rockets”.