Bertāns un “Spurs” nonāk soļa attālumā no sezonas beigām (VIDEO)

24/04/2019 07:40

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda otrdien nonāca viena zaudējuma attālumā no šīs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas beigām.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla piektajā mačā “Spurs” izbraukumā pārliecinoši ar 90:108 (19:26, 23:27, 21:32, 27:23) piekāpās Denveras “Nuggets”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 2-3.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā iemeta trīs punktus, vienīgo no četriem tālmetieniem realizējot pašās mača beigās. Vēl viņš netrāpīja vienīgo divpunktu metienu.

Latvijas basketbolista kontā arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un divas piezīmes. Kamēr viņš bija laukumā, “Spurs” iemeta par 14 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

“Spurs” sastāvā rezultatīvākie ar 17 punktiem bija Demars Derouzans un Lamarkuss Oldridžs, kuram arī desmit atlēkušās bumbas.

Savukārt “Nuggets” labā 23 punktus iemeta Džamals Marejs, kamēr 17 punkti Vilam Bārtonam.

“Nuggets” komanda šajā cīņā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, izšķirošo izrāvienu veicot trešajā ceturtdaļā, mājinieku vadībai sasniedzot teju 30 punktus.

Sērijas nākamā spēle notiks ceturtdien Sanantonio.

“Spurs” regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, kur “Nuggets” bija otrā. Bertānam šis ir trešais NBA izslēgšanas turnīrs karjerā.