Bertāns vēlreiz nosūtīts uz “Spurs” fārmklubu

04/11/2017 19:14

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ticis nosūtīts uz NBA attīstības līgu, ziņo ”NBA.com”. Bertāns kopā ar Deriku Vaitu pievienosies Ostinas ”Spurs”, kas sezonas pirmajā mačā NBA Attīstības līgā piektdien ar 131:88 uzvarēja Soltleiksijas “Stars”, bet sestdien komanda savā laukumā aizvadīs spēli pret Teksasas “Legends”.

Uzbrucējs šajā sezonā piedalījies četrās no septiņām Sanantonio spēlēm, vidēji laukumā pavadot 6,8 minūtes. Bertāns sev atvēlētajā laikā vidēji guvis 1,8 punktus un zem pretinieku groziem savācis 1,4 bumbas.

Savukārt ”Spurs” nākamo maču aizvadīs svētdien, savā laukumā uzņemot Fīniksas “Suns”.

Bertāns uz fārmklubu tika nosūtīts otrdien, taču pēc vienas dienas saņēma izsaukumu atpakaļ uz NBA. Nākamajā dienā viņš spēlēja tikai trīs minūtes zaudējumā pret pašreizējo čempioni Goldensteitas ”Warriors” un izcīnīja divas atlēkušās bumbas, bet piektdien uzvarā pār Šarlotes ”Hornets” laukumā nemaz neizgāja.