Bertāns vienatnē atspēlē deviņus punktus trīs uzbrukumos pret “76ers” (VIDEO)

24/12/2020 04:37

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) sezonas pirmo spēli aizvadījis Dāvis Bertāns un Vašingtonas “Wizards”, kas ar 107:113 piekāpās Filadelfijas “76ers”.

Bertāns mačā iesaistījās devītajā minūtē un laukumā pavadīja 20 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar 14 punktiem, realizējot četrus no pieciem tālmetieniem. Latvietis atzīmējās arī ar trīs atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un vienu bloķētu metienu. Anžejs Pasečņiks šo dueli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Mača sākumā rezultāts auga līdzīgi, taču pirmo ceturtdaļu ar 30:26 vadībā noslēdza mājinieki “76ers”. Otrā ceturkšņa otrajā pusē izcilu spēles nogriezni aizvadīja Bertāns, kad viņš iemeta trīs tālmetienus trīs uzbrukumos, palīdzot atspēlēt 12 punktu deficītu. Puslaikā “Wizards” atradās vadībā ar 53:52.

Pēc pārtraukuma veiksmīgāk cīņu atsāka Bertāna pārstāvētais klubs, trešās ceturtdaļas pirmajā pusē iekrājot pat 12 punktu pārsvaru. Trešās spēles daļas turpinājumā Filadelfijas komandas basketbolisti nespēja samazināt rezultāta starpību un pirms pēdējās ceturtdaļas atradās iedzinējos ar 83:73. Noslēdzošajās 12 minūtēs “76ers” panāca neizšķirtu, taču nozīmīgu vadību iegūt neizdevās. Tāpat ceturkšņa vidū tehnisko piezīmi nopelnīja Bertāns, kurš emocionāli reaģēja uz piešķirto piezīmi komandas biedram Tomasam Braientam. Turpinājumā norisinājās saspringta cīņa, virsroku gūstot “76ers”.

“Wizards” sastāvā lielisku maču aizvadīja jaunieguvums Rasels Vestbruks, kurš savā stilā sakrāja 147. karjeras “triple-double”, iemetot 21 punktu, izcīnot 11 atlēkušās bumbas, kā arī atdodot 15 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Bredlijs Bīls pievienoja 31 punktu un četras pārtvertas bumbas.

“76ers” rindās labāko sniegumu demonstrēja Žoels Embīds, kurš guva 29 punktus un savāca 14 bumbas zem groziem. Bens Simonss palīdzēja ar 14 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 19 punkti Šeika Miltona rēķinā.

Nākamā spēle “Wizards” paredzēta 27. decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika, kad būs jātiekas ar Orlando “Magic”.